bouran
26 اسفند 1401 - 17:23

مردانی بی‌ادعا از جنس مقاومت/ مظلومیت خاص در چهره مادران شهدای فاطمیون + فیلم

یادواره شهدای مدافع حرم فاطمیون با حضور خانواده این شهدا به منظور پاسداشت از خودگذشتی‌های این شهیدان در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، با وجود آنکه بیش از 3 دهه از جنگ دفاع مقدس می‌گذرد و گمان برخی‌ها بر آن بود که دروازه‌های شهادت بسته شده اما اکنون بیش از 4 دهه از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و میهن عزیز اسلامی ایران هر روز شهیدان جدیدانی را به انقلاب و اسلام تقدیم می‌کند.

در سالهای اخیر به دنبال توطئه پراکنی دشمنان این کشور و تلاش معاندان برای نا امن کردن ایران اسلامی، اما مردان غیور سرزمین‌مان با حضور در کشورهای همسایه اجازه اندکی ناامنی در کشورمان را به دشمنان ندادن و با جان‌فشانی‌های خود نقشه‌های شوم آنها را نقش برآب کردند.

برای دفاع از میهن و امنیت قومیت اساس و مبنایی ندارد چرا که انسان هرکجا که امنیت و آرامش داشته باشد میهنش همانجاست. از جمله گروه‌های نظامی ماهری که توانستند باعث نابودی داعش و برهم خوردن نقشه‌های دشمنان شوند، گروه فاطمیون بودند که از مردم شریف افغان تشکیل می‌شوند.‌

این افراد با نیت خالص خود بسیار در جبهه‌های نبرد خوش درخشیدند که در همین راستا نیز در اصفهان برای بزرگداشت شهدای این گروه که همچون سایر شهدا این روزها، شهدای مدافع حرم نام دارد، یادواره شهدای مدافع حرم فاطمیون با حضور خانواده این شهیدان در گلستان شهدا برگزار شد.

در ادامه می‌توانید برگزاری این رویداد با حضور خانواده شهدای مدافع حرم فاطمیون مشاهده کنید:

انتهای پیام/163/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1098035